„Kdyby se mužům dostávalo manželek, jakých si zasluhují, měli by zatraceně těžký život.“ Oscar Wilde
Agility team Hodonín

Úspěchy našich členů v roce 2010

tým kategorie běh umístění poznámky
O pohár Lovecké chaty, Horka nad Moravou. (4.12.2010)
Buček Dušan & Lucky - SA3 zkouška 3. místo  
Pivka Michal & Garp - LA1 zkouška 1. místo  
O Mistra Ostrova, Brno (28.10.2010)
Buček Dušan & Dasty - LA jumping 1. místo  
Buček Dušan & Lucky - SA hra 2. místo  
Bučková Lidka & Ben - LA jumping 3. místo  
    agility 2. místo  
    součet A+J 2. místo  
Dvojzkoušky, Zlín (23.10.2010)
Pivka Michal & Garp - LA1 zkouška 3. místo  
Podzimní bláznovství, Dubňany (23.10.2010)
Buček Dušan & Dasty - LA hra 2. místo  
  - závodníci LA agility 1. místo  
Buček Dušan & Lucky - SA hra 2. místo  
  - závodníci SA jumping 1. místo  
    agility 2. místo  
    součet A+J 2. místo  
Suchovská Katka & Crash - LA hra 3. místo  
  - závodníci LA agility 3. místo  
Suchovská Katka & Charlie - závodníci SA jumping 3. místo  
Suchovská Katka & Darinka - závodníci SA agility 3. místo  
    součet A+J 3. místo  
Speciál pro Large, Šlapanice (9.10.2010)
Bučková Lidka & Ben - LA součet A+J 1. místo  
Homolková Eva & Mery - LA2 zkouška 3. místo  
Vzhůru na Olymp aneb na křídlech Pegasů, Hodonín (2.10.2010)
Bučková Lidka & Dasty - titáni LA jumping 3. místo  
    agility 1. místo  
    součet 2. místo  
  - LA hra 2. místo  
Bučková Lidka & Ben - titáni LA agility 2. místo  
Bučková Lidka & Jerry - pegasové jumping 1. místo  
    agility 2. místo  
    součet 1. místo  
Bučková Lidka & Lucky - titáni SA jumping 3. místo  
    agility 3. místo  
    součet 2. místo  
  - SA hra 2. místo  
Burgetová Lucka & Gripen - titáni LA jumping 2. místo  
Dobrovolná Nikola & Arinka - SA hra 1. místo  
Míčová Markéta & Fíbí - MA hra 2. místo  
Lungová Katka & Chelsea - hermové MA jumping 2. místo  
Suchovská Katka & Darinka - titáni SA jumping 2. místo  
    agility 1. místo  
    součet 1. místo  
Suchovská Katka & Charlie - titáni SA agility 2. místo  
  - SA hra 3. místo  
Tomanová Pavla & Gufy - nynfy jumping 1. místo  
    součet 3. místo  
Tomanová Pavla & Kimi - titáni SA jumping 1. místo  
Vargová Veronika & Infi - LA hra 1. místo  
Vargová Veronika & Texi - titáni LA jumping 1. místo  
    agility 3. místo  
    součet 1. místo  
Packu na to, Veselí nad Moravou (28.9.2010)
Foltýnová Martina & Darinka - III.řád SA jumping 2. místo  
    agility 1. místo  
    součet 1. místo  
Homolková Eva & Mery - III.řád LA agility 3. místo  
    součet 3. místo  
Míčová Markéta & Fíbí - II.řád MA jumping 1. místo  
    agility 3. místo  
    součet 1. místo  
Vargová Veronika & Charlie - III.řád SA jumping 3. místo  
    agility 2. místo  
    součet 2. místo  
O Zlínský ranec (28.9.2010)
Buček Dušan & Lucky - SA jumping 2. místo  
    agility 1. místo  
  - SA3 zkouška 3. místo  
    součet 3. místo všechny vel.
Zlechovské hopsání (25.9.2010)
Buček Dušan & Dasty - LA2 zkouška 3. místo  
Foltýnová Martina & Darinka - SA2 zkouška 3. místo  
- SA jumping 2. místo  
Petrlová Hana & Mysty - LA1 zkouška 2. místo  
Chvalnovská pohodička IX. (18.-19.9.2010)
Buček Dušan & Lucky - SA3 zkouška 2 3. místo  
  - SA jumping 2 1. místo  
    součet A2+J2 2. místo  
    součet So+Ne 3. místo  
Bučková Lidka & Ben - LA2 zkouška 2 3. místo  
    součet zk. 1. místo  
Foltýnová Martina & Darinka - SA2 zkouška 2 2. místo  
Homolková Eva & Mery - LA agility 2 3. místo  
    součet A2+J2 2. místo  
    součet So+Ne 2. místo  
Vargová Veronika & Texi - LA agility 2 2. místo  
  - LA3 zkouška 1 2. místo  
    zkouška 2 2. místo  
    součet zk. 1. místo  
Mistrovství ČR, Žamberk (11.-12.9.2010)
Buček Dušan & Dasty - LA agility 1. místo družstva
    součet A+J 7. místo družstva
Buček Dušan & Lucky - SA agility 8. místo jednotlivci
    jumping 5. místo družstva
    agility 8. místo družstva
    součet A+J 5. místo družstva
Oficiální závody, Hrušky (5.9.2010)
Suchovská Katka & Crash - LA1 zkouška 3. místo  
Suchovská Katka & Charlie - SA2 zkouška 1. místo  
O pohár města Kroměříže (4.9.2010)
Buček Dušan & Lucky - SA3 zkouška 1. místo  
Foltýnová Martina & Darinka - SA2 zkouška 3. místo  
- SA součet A+J 3. místo  
Homolková Eva & Mery - LA2 zkouška 1. místo  
Trainer Cup, Přerov (28.8.2010)
Buček Dušan & Dasty - LA2 zkouška 3. místo  
Bučková Lidka & Ben - LA agility 2. místo  
    součet A+J 2. místo  
Dvoudenní závody Zlín - neděle (15.8.2010)
Buček Dušan & Dasty - LA2 zkouška 3. místo  
Buček Dušan & Lucky - SA3 zkouška 1. místo  
Bučková Lidka & Jerry - SA2 zkouška 2. místo  
Dvoudenní závody Zlín - sobota (14.8.2010)
Buček Dušan & Dasty - LA2 zkouška 2. místo  
Bučková Lidka & Ben - LA jumping 2. místo  
  - LA2 zkouška 3. místo  
Skok za skokem, Prostějov (31.7.2010)
Buček Dušan & Dasty - LA2 zkouška 2. místo  
Bučková Lidka & Ben - LA2 zkouška 3. místo  
O hodonínského Machra (17.7.2010)
Bučková Lidka & Ben - pokročilí LA jumping 3. místo  
  - LA Machr 2. místo  
Bučková Lidka & Dasty - pokročilí LA agility 3. místo  
    součet A+J 3. místo  
Bučková Lidka & Jerry - veteráni agility 2. místo  
    jumping 3. místo  
    součet A+J 2. místo  
Dobrovolná Nikola & Arinka - SA hra 2. místo  
Homolková Eva & Mery - pokročilí LA agility 2. místo  
Hudečková Lenka & Klaire - začáteč. SA agility 2. místo  
    jumping 2. místo  
    součet A+J 2. místo  
Lungová Katka & Chelsie - začáteč. MA jumping 1. místo  
Míčová Markéta & Fíbí - začáteč. MA agility 2. místo  
    součet A+J 2. místo  
  - MA hra 2. místo  
Pivka Michal & Garp - začáteč. LA agility 2. místo  
    jumping 1. místo  
    součet A+J 1. místo  
Petrlová Hana & Mysty - LA Machr 3. místo  
Suchovská Katka & Charlie - pokročilí SA agility 3. místo  
    součet A+J 2. místo  
Tomanová Pavla & Kimi - pokročilí SA jumping 2. místo  
Vargová Veronika & Infi - LA hra 1. místo  
Vargová Veronika & Mája - veteráni agility 1. místo  
    jumping 1. místo  
    součet A+J 1. místo  
Vargová Veronika & Texi - pokročilí LA agility 1. místo  
    jumping 2. místo  
    součet A+J 1. místo  
  - LA hra 3. místo  
    Machr 1. místo  
Dvoudenní závody Zlín - neděle (11.7.2010)
Buček Dušan & Lucky - SA agility 2. místo  
    jumping 2. místo  
  - SA2 zkouška 2. místo  
Vargová Veronika & Texi - LA3 zkouška 3. místo  
Dvoudenní závody Zlín - sobota (10.7.2010)
Buček Dušan & Dasty - LA agility 3. místo  
  - LA2 zkouška 3. místo  
Buček Dušan & Lucky - SA2 zkouška 1. místo  
Vargová Veronika & Texi - LA jumping 1. místo  
  - LA3 zkouška 1. místo  
  - LA agility 2. místo  
Lážo Plážo na Ostrově, neofic.závody (10.7.2010)
Pivka Michal & Garp - začáteč. LA jumping 3. místo  
    agility 3. místo  
Dvojzkoušky, Ranč Loučka (10.7.2010)
Tomanová Pavla & Kim - SA2 zkouška 1 2. místo  
Letní Hodonínská tlapka (26.6.2010)
Buček Dušan & Dasty - LA2 zkouška 3. místo  
Buček Dušan & Lucky - SA2 zkouška 1. místo  
  - SA jumping 1. místo  
Bučková Lidka & Ben - LA1 zkouška 2. místo  
  - LA agility 3. místo  
Dobrovolná Nikola & Arinka - SA jumping 3. místo  
Homolková Eva & Merry - LA2 zkouška 1. místo  
  - MR chodských psů 5. místo  
Petrlová Hana & Mysty - LA1 zkouška 1. místo  
Suchovská Katka & Charlie - SA agility 1. místo  
Tomanová Pavla & Kim - SA2 zkouška 2. místo  
Letní Robinsonáda Brno (12.6.2010)
Buček Dušan & Lucky - SA2 zkouška 1. místo  
Bučková Lidka & Ben - LA1 zkouška 2. místo  
Foltýnová Martina & Darinka - SA2 zkouška 2. místo  
Homolková Eva & Merry - LA jumping 2. místo  
Suchovská Katka & Charlie - SA2 zkouška 3. místo  
Vargová Veronika & Texi - LA3 zkouška 1. místo Šampion A3
  - LA agility 2. místo  
Blansko, neofic. závody (6.6.2010)
Buček Dušan & Lucky - pokročilí SA agility 1. místo  
  - SA jumping 1. místo  
Bučková Lidka & Ben - pokročilí LA agility 3. místo  
Bučková Lidka & Jerry - veteráni SA agility 3. místo  
Homolková Eva & Merry - pokročilí LA agility 1. místo  
Cup Mania 2010, Kamenný mlyn(SK) (5.-6.6.2010)
Suchovská Katka & Charlie - SA agility 3. místo  
  - SA2 zkouška 3. místo  
Boskovice, neofic. závody (29.5.2010)
Buček Dušan & Dasty - LA hra 1. místo  
  - pokročilí LA jumping 2. místo  
    agility 3. místo  
    součet 3. místo  
Buček Dušan & Lucky - pokročilí SA jumping 2. místo  
    agility 3. místo  
    součet 2. místo  
Bučková Lidka & Ben - pokročilí LA jumping 3. místo  
    agility 1. místo  
    součet 1. místo  
Bučková Lidka & Jerry - veteráni hra 2. místo  
    jumping 3. místo  
    součet 3. místo  
Jahodový pohár, Kladno (22.-23.5.2010)
Buček Dušan & Lucky - SA jumping 2. místo sobota
  - SA2 zkouška 1. místo sobota
Bučková Lidka & Ben - LA1 zkouška 1. místo sobota
    zkouška 1 3. místo neděle
    zkouška 2 1. místo neděle
    součet zk. 1. místo neděle
Jarní Brno, oficiální závody (15.-16.5.2010)
Petrlová Hana & Mysty - LA1 zkouška 2. místo  
Oficiální závody Hrušky (9.5.2010)
Buček Dušan & Dasty - LA2 zkouška 2. místo  
Buček Dušan & Lucky - SA součet a+j 2. místo  
Burgetová Lucie & Grippen - LA1 zkouška 1. místo  
Vargová Veronika & Texi - LA jumping 2. místo  
  - LA3 zkouška 2. místo  
Blansko, neofic.závody (2.5.2010)
Buček Dušan & Dasty - pokročilí LA agility 3. místo  
Bučková Lidka & Ben - pokročilí LA agility 1. místo  
Potočná Adriana & Bady - záčáteč. MA jumping 3. místo  
Oficiální závody Zlín (1.5.2010)
Vargová Veronika & Texi - LA agility 2. místo  
Hafan Cup 2010, Cífer - SK (24.-25.4.2010)
Suchovská Katka & Charlie - SA2 zkouška 1 1. místo  
    zkouška 2 1. místo  
Speciál pro small a medium, Šlapanice (18.4.2010)
Buček Dušan & Lucky - SA2 zkouška 2 3. místo  
Speciál pro large, Šlapanice (17.4.2010)
Buček Dušan & Dasty - LA2 zkouška 2 2. místo  
Bučková Lidka & Ben - LA1 zkouška 1 2. místo  
    zkouška 2 2. místo  
  - LA jumping 2 3. místo  
Blansko, neofic.závody (11.4.2010)
Buček Dušan & Lucky - SA jumping 2. místo  
  - pokročilí SA agility 3. místo  
Bučková Lidka & Ben - pokročilí LA agility 1. místo  
Homolková Eva & Mery - LA jumping 3. místo  
Vilémovický krápník (10.4.2010)
Buček Dušan & Lucky - SA jumping 1 2. místo  
    součet j1+j2 2. místo  
Suchovská Katka & Charlie - SA jumping 2 3. místo  
Vilémovický dvojhrb (5.4.2010)
Vargová Veronika & Texi - LA3 zkouška 1. místo  
Velikonoční beránek, Třebíč (5.4.2010)
Buček Dušan & Dasty - LA2 zkouška 3. místo  
Bučková Lidka & Ben - LA1 zkouška 1. místo  
Předvelikonoční výprask II., neofic.závody (27.3.2010)
Buček Dušan & Lucky - SA hra 2. místo  
Buček Dušan & Dasty - závodníci LA jumping 2. místo  
    součet j+a 2. místo  
Bučková Lidka & Ben - závodníci LA agility 3. místo  
Burgetová Lucie & Grippen - závodníci LA agility 1. místo  
Dobrovolná Nikola & Arinka - závodníci SA jumping 3. místo  
  - SA hra 1. místo  
Foltýnová Martina & Darinka - závodníci SA jumping 2. místo  
    agility 3. místo  
    součet j+a 2. místo  
Hájková Monika & Sára - závodníci MA součet j+a 3. místo  
  - MA hra 1. místo  
Hájková Monika & Rendy - veteráni SA jumping 1. místo  
Hložková Olinka & Angela - záčáteč. SA agility 2. místo  
    součet j+a 3. místo  
Homolková Eva & Merry - závodníci LA jumping 3. místo  
    součet j+a 3. místo  
Míčová Markéta & Fíbí - záčáteč. MA jumping 1. místo  
Pivka Michal & Garp - LA hra 2. místo  
Potočná Adriana & Bady - záčáteč. MA jumping 2. místo  
    součet j+a 2. místo  
Suchovská Katka & Crash - LA hra 1. místo  
Tomanová Pavla & Besi - SA hra 3. místo  
Tomanová Pavla & Kimi - závodníci SA jumping 1. místo  
    agility 2. místo  
    součet j+a 1. místo  
  - SA hra 1. místo  
Vargová Veronika & Mája - veteráni LA jumping 2. místo  
Vargová Veronika & Texi - závodníci LA jumping 1. místo  
    agility 2. místo  
    součet j+a 1. místo  
  - LA hra 3. místo  
Kostelanská jarní tlapka, neofic.závody (20.3.2010)
Buček Dušan & Lucky - pokročilí SA jumping 1. místo  
    agility 2. místo  
Bučková Lidka & Ben - pokročilí LA jumping 1. místo  
    agility 1. místo  
Homolková Eva & Merry - pokročilí LA jumping 3. místo  
    agility 2. místo  
CSI:2010 Evropský pohár border kolií (6.-7.3.2010)
Vargová Veronika & Texi - LA3 zkouška 3. místo 6.3.2010
Vargová Veronika & Texi - LA agility 3. místo 7.3.2010
Vargová Veronika & Texi   C.A.C.I. Ag 2. místo  
Zimní Robinsonáda, Brno (9.1.2010)
Buček Dušan & Lucky - SA2 zkouška 1. místo  
Bučková Lidka & Ben - LA1 zkouška 1. místo  
Homolková Eva & Merry - LA2 zkouška 3. místo