„Na světě je zavedeno, že spousta hloupých si hraje na chytré. Z chytrých, kterých je na světě nedostatek, jen ti nejchytřejší si hrají na hloupé.“ Jan Werich
Agility team Hodonín

Úspěchy našich členů v roce 2017

tým kategorie běh umístění poznámky
Tlumačovský dvojšpunt, Tlumačov (30.12.2017)
Tomanová Pavla & Ajša - LA1 2. zkouška 1. místo  
    součet 2. místo  
HAVLICZECH II., Skály u Rýmařova (17.12.2017)
Tomanová Pavla & Kimi - SA3 2. zkouška 3. místo  
Dvojzkoušky s jumpy, Horka nad Moravou (22.10.2017)
Koutná Monika & Keysi - LA2 2. zkouška 3. místo  
Koutná Monika & Roky - MA1 jumping 2. místo  
    2. zkouška 2. místo  
    součet 2. místo  
Boršovský jump, Kyjov (22.10.2017)
Koutná Monika & Keysi - pokročilý L 2.jumping 2. místo  
    běhPROútulek 3. místo  
Koutná Monika & Roky - pokročilí M 1.jumping 1. místo  
    2.jumping 1. místo  
    součet 1. místo  
Koutná Monika & Speedy - štěňata L 1.tuneliáda 1. místo  
    2.tuneliáda 1. místo  
    součet 1. místo  
Dvojzkoušky, Kroměříž (15.10.2017)
Pospíšilová Hana & Trixi - MA3 2. zkouška 3. místo  
Tomanová Pavla & Ajša - LA1 2. zkouška 3. místo  
Tomanová Pavla & Kimi - SA3 1. zkouška 3. místo  
Dvojzkoušky, Rohatec (08.10.2017)
Homolková Eva & Roxi - LA3 1. zkouška 2. místo  
Koutná Monika & Keysi - LA2 2. zkouška 2. místo  
    součet 2. místo  
Koutná Monika & Roky - MA1 1. zkouška 1. místo  
    2. zkouška 2. místo  
    součet 2. místo  
Pomykalová Katka & Kara - LA2 2. zkouška 3. místo  
Pospíšilová Hana & Trixi - MA3 1. zkouška 1. místo  
Tomanová Pavla & Ajša - LA1 1. zkouška 3. místo  
    2. zkouška 2. místo  
    součet 2. místo  
Tomanová Pavla & Gufy - MA1 1. zkouška 3. místo  
Tomanová Pavla & Kimi - SA3 1. zkouška 3. místo  
    2. zkouška 3. místo  
    součet 2. místo  
Létající trojzkoušky, Sedlec (07.10.2017)
Homolková Eva & Roxi - LA3 2. zkouška 1. místo  
    3. zkouška 2. místo  
Koutná Monika & Keysi - LA2 2. zkouška 3. místo  
Koutná Monika & Roky - MA1 1. zkouška 2. místo  
Pomykalová Katka & Kara - LA2 1. zkouška 2. místo  
  - MA3 3. zkouška 2. místo  
Suchovská Katka & Alpa - SA1 2. zkouška 1. místo  
Suchovská Katka & Coffey - LA1 1. zkouška 2. místo  
Tomanová Pavla & Kimi - SA3 2. zkouška 2. místo  
Havliczech, Mohelnice (28.09.2017)
Koutná Monika & Keysi - LA2 2. zkouška 3. místo  
Koutná Monika & Roky - MA1 1. zkouška 2. místo  
    2. zkouška 2. místo  
O Mistra Ostrova, Brno (28.09.2017)
Suchovská Katka & Coffey - začátečníci L jumping 3. místo  
Zindulková Lenka & Alpa - pokročilí S tuneliáda 1. místo  
    jumping 1. místo  
    agility 2. místo  
    součet 1. místo  
Mistrovství ČR mládeže, Přerov (23.-24.09.2017)
Koutná Monika & Keysi - jednotlivci L agility 4. místo  
Koutná Monika & Roky - družstva M agility 2. místo  
    jumping 6. místo  
    součet 5. místo  
Souboj s Aresem, Ratíškovice (17.09.2017)
Koutná Monika & Keysi - pokročilý L jumping 1. místo  
    agility 1. místo  
    součet 1. místo  
Koutná Monika & Roky - pokročilí M jumping 1. místo  
    agility 1. místo  
    součet 1. místo  
Koutná Monika & Speedy - štěňata L 1.tuneliáda 1. místo  
    2.tuneliáda 1. místo  
    součet 1. místo  
Tuneliáda, Boršice (9.9.2017)
Suchovská Katka & Coffey - začátečníci L 1. běh 1. místo  
    3. běh 1. místo  
    4. běh 3. místo  
Suchovská Katka & Crash - veteráni 1. běh 1. místo  
    2. běh 1. místo  
    3. běh 1. místo  
    4. běh 1. místo  
Mistrovství Slovenska, Košice (2.-3.9.2017)
Suchovská Katka & Alpa - družstva S jumping 1. místo  
    agility 2. místo  
    součet 2. místo 1.vícemistři SR
Domanínská raketa, Domanín (2.-3.9.2017)
Kalkusová Klára & Argey - SA1 1. zkouška 1. místo  
Koutná Monika & Roky - MA 1. agility 3. místo  
    1. součet 1. místo  
  - MA1 1. zkouška 2. místo  
    2. zkouška 3. místo  
Pospíšilová Hana & Trixi - MA 1.jumping 1. místo  
    2.jumping 2. místo  
  - MA3 2. zkouška 2. místo  
K-9 agility cup, Ratíškovice (6.8.2017)
Koutná Monika & Keysi - pokročilý L agility 3. místo  
Koutná Monika & Roky - pokročilí M jumping 3. místo  
Pomykalová Katka & Kara - pokročilí L jumping 1. místo  
Suchovská Katka & Coffey - začátečníci L Dobrý skutek 1. místo  
Suchovská Katka & Crash - veteráni L agility 1. místo  
    jumping 2. místo  
Suchovská Katka & Charlie - veteráni S agility 2. místo  
    jumping 2. místo  
Brněnský drak (16.7.2017)
Tomanová Pavla & Kimi - SA3 zkouška 1. místo  
Brněnský dráček (15.7.2017)
Koutná Monika & Roky - pokročilí M jumping 3. místo  
Tomanová Pavla & Ajša - začátečník L jumping 1. místo  
    agility 2. místo  
    součet 2. místo  
Tomanová Pavla & Kimi - pokročilí S agility 3. místo  
Setkání štěňátek, Sedlec (9.7.2017)
Koutná Monika & Speedy - štěňata L 2.tuneliáda 2. místo  
Specific summer Agi Cup, Sedlec (1.7.2017)
Koutná Monika & Roky - MA1 1. zkouška 1. místo  
    2. agility 3. místo  
Záhlinické neoficiální závody (27.5.2017)
Koutná Monika & Keysi - pokročilý L jumping 3. místo  
    součet 2. místo  
Koutná Monika & Roky - pokročilí M jumping 2. místo  
    agility 2. místo  
    součet 1. místo  
Šmoulovaná, Ratíškovice (14.5.2017)
Kalkusová Klára & Argey - začátečníci S agility 3. místo  
    jumping 2. místo  
Koutná Monika & Roky - pokročilí M jumping 2. místo  
  - M Dobrý skutek 3. místo  
Koutná Monika & Speedy - štěňata 1.tuneliáda 1. místo  
    2.tuneliáda 2. místo  
Suchovská Katka & Coffey - začátečník L jumping 1. místo  
Suchovská Katka & Crash - veteráni L agility 1. místo  
    jumping 1. místo  
Suchovská Katka & Charlie - veteráni S agility 1. místo  
    jumping 1. místo  
Zlínské trojzkoušky (8.5.2017)
Tomanová Pavla & Kimi - SA3 1. zkouška 2. místo  
    2. zkouška 1. místo  
    3. zkouška 2. místo  
Nejdecký trojskok (7.5.2017)
Koutná Monika & Keysi - LA2 3. zkouška 1. místo  
Koutná Monika & Roky - MA1 3. zkouška 3. místo  
Pomykalová Katka & Kara - LA2 2. zkouška 3. místo  
Suchovská Katka & Alpa - SA1 3. zkouška 2. místo  
Zlínské trojzkoušky (1.5.2017)
Koutná Monika & Keysi - LA2 1. zkouška 2. místo  
Koutná Monika & Roky - MA1 1. zkouška 1. místo  
    2. zkouška 2. místo  
    3. zkouška 1. místo  
Tomanová Pavla & Kimi - SA3 1. zkouška 2. místo  
    2. zkouška 1. místo  
    3. zkouška 2. místo  
Jarný hop, Smolinské (29.4.2017)
Koutná Monika & Roky - pokročilý M 1.jumping 2. místo  
    2.jumping 2. místo  
    součet 2. místo  
Koutná Monika & Speedy - štěňata L 1.tuneliáda 3. místo  
    2.tuneliáda 3. místo  
    součet 3. místo  
Čarodějnické tlapky, Sedlec (29.4.2017)
Zindulková Lenka & Alpa - SA agility 1. místo  
  - SA1 zkouška 3. místo  
Rohatecký koláček, Rohatec (23.4.2017)
Homolková Eva & Roxi - pokročilý L jumping 2. místo  
Koutná Monika & Keysi - pokročilý L jumping 1. místo  
    agility 2. místo  
    součet 1. místo  
Koutná Monika & Roky - pokročilý M jumping 2. místo  
Suchovská Katka & Coffey - začátečník L 1.jumping 1. místo  
    součet 2. místo  
Suchovská Katka & Crash - veterán L 1.jumping 2. místo  
    2.jumping 1. místo  
    součet 3. místo  
Suchovská Katka & Charlie - veterán S 1.jumping 2. místo  
    2.jumping 2. místo  
    součet 2. místo  
Tomanová Pavla & Ajša - začátečník L 1.jumping 2. místo  
    2.jumping 2. místo  
    součet 3. místo  
Tomanová Pavla & Besy - veterán S 1.jumping 3. místo  
Tomanová Pavla & Kimi - pokročilí S jumping 1. místo  
    agility 2. místo  
    součet 2. místo  
Zindulková Lenka & Alpa - pokročilí S jumping 2. místo  
Trojzkoušky, Zlechov (22.4.2017)
Homolková Eva & Roxi - LA3 3. zkouška 3. místo  
Tomanová Pavla & Kimi - SA3 1. zkouška 2. místo  
    2. zkouška 1. místo  
    3. zkouška 1. místo  
    součet 1. místo  
Setkání štěňátek, Sedlec (15.4.2017)
Koutná Monika & Speedy - štěňata tuneliáda 3. místo  
Milovice cup - MČR BRT, JRT a PRT (9.4.2017)
Suchovská Katka & Alpa - SA1 tuneliáda 3. místo  
Suchovská Katka & Crash - veteráni L štafeta dvojic 3. místo  
Hodonínské dvojzkoušky, Hodonín (8.4.2017)
Homolková Eva & Roxi - LA3 zkouška J 1. místo  
    zkouška A 1. místo  
    součet 1. místo  
Janoušková Petra & Berry - LA2 zkouška A 2. místo  
Suchovská Katka & Alpa - SA1 zkouška A 1. místo  
Tomanová Pavla & Kimi - SA3 zkouška J 2. místo  
    zkouška A 1. místo  
    součet 1. místo  
Dvojité štěstí, Holešov (18.3.2017)
Koutná Monika & Roky - MA1 2. zkouška 2. místo  
Březnové dvojzkoušky, Těšánky (12.3.2017)
Homolková Eva & Roxi - LA3 2. zkouška 3. místo  
Pomykalová Katka & Kara - LA2 2. zkouška 1. místo  
    součet 1. místo  
Únorové dvojzkoušky, Těšánky (5.2.2017)
Pospíšilová Hana & Trixi - MA3 1. zkouška 2. místo