Agility team Hodonín

Zpravodaj 2007

Ukázka agility a tance se psem - 11.11.2007
Dne 11.11.2007 proběhla v sále Masarykova Muzea v Hodoníně pro veřejnost ukázka výcviku psů agility členy KK Hodonín.První varianta – suchá, se měla ukázka konat venku na pěší zóně poblíž světelné křižovatky v Hodoníně. Druhá varianta – mokrá, byla zvolena v budově Masarykova muzea.Samozřejmě, že dne 11.11.07 Martin přijel na bílém koni a od rána sněžilo a sněžilo. Bylo rozhodnuto- ukázka bude v sále Masarykova muzea.
Bylo potřeba překážky očistit od bláta a vytřít do sucha, dále bylo nutné nachystat koberec, který pokryje parkety. Na tak nachystanou kobercovou plochu jsme postavili sekvenci s pár překážek .Akce byla zahájena v 15.00 hod., kde jednotlivé týmy byly veřejnosti představeny a následně předvedly běh přes jednotlivé překážky.
Veřejnosti byl ukázán i tanec se psem, kterému se naše členky, převážně z řad mládeže věnují.
Jarka
Klubový závod - 10.11.2007
Pro některé naše členy to byl první start, někteří zase získali nové zkušenosti. Prostě jsme si všichni krásně zazávodili, počasí nám ale moc nepřálo, ale to nikoho neodradilo a všichni běhali jako o život. Dokonce i kategorie štěňat si na parkuru vedla moc dobře a odběhla ho téměř profesionálně. A tak si nakonec každý odnesl nějakou tu cenu.
Velké poděkování patří taky Cukrárně Koudela ( Narodní třída, Hodonín ) za výtečné zákusky, které nám přivezla naše členka Gábina Koudelová, závodu se boužel nemohla zúčastnit. Gábi, děkujem.
Jitka
Foto: Bučkovi
Trénink s Antonínem Grygarem - 21.2.-22.2.2007
Dne 21.2.-22.2.2007 v hale jezdeckého klubu Nesyt v areálu bývalá Velká kasárna proběhla zajímavá kynologická akce – trénink pokročilých týmů agility pod vedením mezinárodního rozhodčího Antonína Grygara, který je ve vedení Klubu agility ČR a zástupce v komisi agility FCI.
 
grygar1 grygar3 grygar2