Agility team Hodonín

Zpravodaj 2008

O pohár Zvěrokruhu + Mistrovství ČR IX.sk. FCI, 27.12.2008
Každoročně pořádá náš klub zimní halové závody O pohár Zvěrokruhu. Po dvou ročnících, kdy se závody konaly v jízdárně s pískovým povrchem, bylo premiérou pro náš klub pořádat závody letos na koberci. Sportovní halu Želva nám pronajalo město Dubňany. Hala byla moc krásná, vyhřívaná a opravdu bylo tohle prostředí pro závody velice povedené. Závodníci přijeli z různých koutů České republiky, ... >více

Klubové závody: MISTR ZERO 17.11.2008
Dne 17.11.2008 se u nás na cvičáku konaly klubové závody Mistr Zero. Závody pro nás připravila Marťa Konečná, která nám dělala i skvělou rozhodčí. Bylo přibližně kolem 60 závodníků, ale Mistrem Zero se mohl stát jen člen klubu. Parkury byli postavené pro začátečníky a pro pokročilé a běhalo se tři běhy – hra, jumping a open. Jednotlivé běhy byli moc hezké a běhavé, místy i technické. ... >více

Intenzivní výcvik "Podzimní skotačení" 17.-19.10.2008
Ve dnech 17.-19.10.2008 se na cvičáku KK Hodonín konal intenzivní výcvik agility pod vedením výcvikářek, se kterýma jsme se již střetli na táboře v Hodoníně – Marťa Konečná a opět nás navštívila Marťa Vaškebová.
Sešlo se nás 20 lidiček s různými pejsky ze všech možných míst jižní Moravy. Agiliťáci zkušení, méně zkušení - každému z nás se opět hodila nějaká ta rada odborného ... >více

Letní Hodonínská tlapka 15.8.2008
V pátek 15.8.2008 na závěr letního výcvikového tábora organizoval náš klub oficiální závody Letní Hodonínská tlapka, které nám odpískala paní rozhodčí Lenka Pánková. Běžely se dvě zkoušky a jeden zkouškový jumping. I když na některých týmech byla trochu znát únava po předešlém náročném týdenním výcviku, rozhodně se zástupci našeho klubu mezi tolika startujícími neztratili. Všem moc gratulujeme! ... >více

Letní výcvikový tábor Hodonín, 8.-16.8.2008
Letošní rok byl pro náš klub premiérový, protože se u nás poprvé konal letní výcvikový tábor agility. Výcviku se ujala Martina Konečná a jako druhý výcvikář byla pozvána Martina Vaškebová ze "Psí školy na Ostrově". O tábor byl od začátku docela velký zájem, takže záhy byl stav naplněn – ve finále se ho zúčastnilo 33 lidí a kolem 40ti psů. Všichni byli hned... >více