„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“ Jan Werich
Agility team Hodonín

Úspěchy našich členů v roce 2015

tým kategorie běh umístění poznámky
Vánoční dvojzkoušky, Těšánky (19.12.2015)
Homolková Eva & Roxi - LA3 2.zkouška 2. místo  
Janoušková Petra & Berry - LA1 1.zkouška 2. místo  
Křížová Jana & Mary - LA2 2.zkouška 3. místo  
Pospíšilová Hana & Trixi - MA3 2.zkouška 1. místo  
Tomanová Pavla & Kim - SA3 1.zkouška 3. místo  
Trojzkoušky, Sedliště (5.12.2015)
Tomanová Pavla & Gufy - LA2 1.zkouška 2. místo  
Tomanová Pavla & Kim - SA3 1.zkouška 2. místo  
    2.zkouška 2. místo  
Klubové závody O Mr.Hodonína, Hodonín (6.12.2015)
Dobrovolná Laďka & Nella - začátečníci L I.běh 2. místo  
    II.běh 3. místo  
    součet 2. místo  
Foltýnová Martina & Darinka - veteráni S I.běh 2. místo  
    II.běh 1. místo  
    součet 1. místo Mr.Hodonín
Homolková Eva & Merry - veteráni L I.běh 1. místo  
    II.běh 2. místo  
    součet 1. místo Mr.Hodonín
Janoušková Petra & Berry - profíci L I.běh 2. místo  
    II.běh 3. místo  
    součet 2. místo  
Kalkusová Klára & Argey - štěňata S I.běh 1. místo  
    II.běh 3. místo  
    součet 2. místo  
Kalkusová Klára & Sony - začátečníci S I.běh 2. místo  
    II.běh 1. místo  
    součet 2. místo  
Karbusová Adéla & Brixie - profíci L I.běh 1. místo  
    II.běh 2. místo  
    součet 1. místo Mr.Hodonín
Karbusová Adéla & Fany - štěňata S I.běh 3. místo  
    II.běh 2. místo  
    součet 3. místo  
Konečná Radka & Foxa - profíci S II.běh 1. místo  
Koutná Monika & Keysi - profíci L I.běh 3. místo  
Koutná Monika & Roky - začátečníci M I.běh 1. místo  
    II.běh 1. místo  
    součet 1. místo Mr.Hodonín
Křížová Jana & Kim - veteráni L I.běh 2. místo  
    II.běh 1. místo  
    součet 2. místo  
Křížová Jana & Mary - profíci L II.běh 1. místo  
    součet 3. místo  
Opluštil Ivan & Rasty - začátečníci L I.běh 1. místo  
    II.běh 1. místo  
    součet 1. místo Mr.Hodonín
Poláková Eliška & Bria - štěňata S I.běh 2. místo  
    II.běh 1. místo  
    součet 1. místo Mr.Hodonín
Rybárová Lubica & Kiki - začátečníci S I.běh 1. místo  
    II.běh 2. místo  
    součet 1. místo Mr.Hodonín
Šrůtková Nikol & Marvin - štěňata L I.běh 2. místo  
    II.běh 1. místo  
    součet 1. místo Mr.Hodonín
Tomanová Pavla & Besi - veteráni S I.běh 1. místo  
    II.běh 3. místo  
    součet 3. místo  
Tomanová Pavla & Kim - profíci S I.běh 1. místo  
    II.běh 2. místo  
    součet 1. místo Mr.Hodonín
Vavrečanová Kristýna & Dante - začátečníci L I.běh 3. místo  
    II.běh 2. místo  
    součet 3. místo  
Zindulková Lenka & Alpi - štěňata M I.běh 1. místo  
    II.běh 1. místo  
    součet 1. místo Mr.Hodonín
Dvojité agility, Horka nad Moravou (8.11.2015)
Homolková Eva & Roxi - LA3 agility I 2. místo  
Trojzkoušky, Horka nad Moravou (18.10.2015)
Tomanová Pavla & Gufy - LA2 3.zkouška 3. místo  
Tomanová Pavla & Kim - SA3 3.zkouška 1. místo  
Trojzkoušky, Zlín (28.9.2015)
Janoušková Petra & Bery - LA1 3.zkouška 1. místo  
Karbusová Adéla & Brixie - LA2 1.zkouška 1. místo  
Pomykalová Katka & Kara - LA2 2.zkouška 2. místo  
    3.zkouška 1. místo  
Trojzkoušky, Třebíč (26.9.2015)
Tomanová Pavla & Gufy - LA2 1.zkouška 3. místo  
Tomanová Pavla & Kim - SA3 3.zkouška 3. místo  
BurčákCup, Nejdek (26.9.2015)
Karbusová Adéla & Brixie - LA2 zkouška 1. místo  
Mistrovství ČR mládeže, Pasohlávky (19.-20.9.2015)
Karbusová Adéla & Brixie - jednotlivci L agility 3. místo  
    součet 2. místo  
Pospíšilová Hana & Trixi - družstva M jumping 2. místo  
    agility 3. místo  
    součet 2. místo  
Hmyzí rojení, Hodonín (13.3.2015)
Dobrovolná Laďka & Nella - družstva L jumping I 3. místo  
Homolková Eva & Roxi - družstva L jumping I 3. místo  
Karbusová Adéla & Brixie - družstva L jumping I 3. místo  
Konečná Radka & Čiči - začátečník S jumping 2. místo  
Koutná Monika & Crash - pokročilí L jumping 1. místo  
  - družstva L jumping I 1. místo  
Koutná Monika & Keysi - družstva L jumping I 1. místo  
Koutná Monika & Roky - družstva M jumping I 2. místo  
    jumping II 3. místo  
    součet 3. místo  
Křížová Jana & Mary - družstva L jumping I 2. místo  
Michálková Bára & Cíťa - družstva M jumping I 1. místo  
    jumping II 2. místo  
    součet 1. místo  
Opluštil Ivan & Rasty - družstva L jumping I 2. místo  
Pivka Michal & Garp - družstva L jumping I 2. místo  
Pivka Michal & Terry - družstva L jumping I 1. místo  
Pospíšilová Hana & Trixi - pokročilí M jumping 2. místo  
  - družstva M jumping I 2. místo  
    jumping II 3. místo  
    součet 3. místo  
Tomanová Pavla & Besi - začátečník S jumping 1. místo  
  - družstva S jumping I 2. místo  
  - družstva S jumping II 1. místo  
  - družstva S součet 1. místo  
Boršovský Jump (12.9.2015)
Koutná Monika & Roky - začátečníci M jumping I 3. místo  
O Tlumačovský pohár, Tlumačov (5.9.2015)
Suchovská Katka & Charlie - pokročilí SA jumping 1. místo  
    součet 1. místo  
Suchovská Katka & Crash - pokročilí LA tuneliáda 1. místo  
Dvojzkoušky, Kroměříž (15.8.2015)
Homolková Eva & Roxi - LA2 2.zkouška 2. místo  
Kalkusová Adéla & Brixie - LA1 2.zkouška 3. místo  
Ve znamení TRNEK, Rožnov pod Radhoštěm (1.8.2015)
Pospíšilová Hana & Trixi - MA3 2.zkouška 2. místo  
JK Animals Cup, Ratíškovice (1.8.2015)
Pomykalová Katka & Kara - pokročilí LA agility 2. místo  
    jumping 3. místo  
    součet 2. místo  
Kalkusová Klára & Sony - začátečník SA jumping 3. místo  
Kalkusová Klára & Argey - štěňata tuneliáda 2 3. místo  
    součet 3. místo  
Suchovská Katka & Charlie - pokročilí SA součet 3. místo  
Suchovská Katka & Crash - LA pro útulek 2. místo  
Trojzkoušky, Přerov (25.7.2015)
Karbusová Adéla & Brixie - LA1 zkouška Jump 2. místo  
    zkouška Agi2 1. místo  
    součet 3. místo  
Pomykalová Katka & Kara - LA1 zkouška Jump 3. místo  
Brněnský drak, Brno (5.7.2015)
Tomanová Pavla & Gufy - LA3 zkouška 3. místo  
  - LA agility 2. místo  
    jumping 1. místo  
    součet 1. místo  
SPECIFIK Královské Tlapkování, Sedlec (28.6.2015)
Koutná Monika & Roky - začátečníci MA agility 2. místo  
    jumping 2. místo  
    součet 1. místo  
Dvojzkoušky, Kroměříž (13.6.2015)
Pomykalová Katka & Kara - LA1 1.zkouška 2. místo  
Pospíšilová Hana & Trixi - MA2 1.zkouška 2. místo  
    2.zkouška 1. místo  
JK ANIMALS Agi Cup, Sedlec (30.5.2015)
Pospíšilová Hana & Trixi - MA2 zkouška 1. místo  
JUNIORS Czech Cup 2015, Kyjov (23.5.2015)
Koutná Monika & Crash - LA agility 1 3. místo  
    agility 2 1. místo  
    součet agility 2. místo  
Pospíšilová Hana & Trixi - MA jumping 1 2. místo  
Nejdecký trojskok, Nejdek (16.5.2015)
Homolková Eva & Roxi - LA2 3.zkouška 3. místo  
Janoušková Petra & Bery - LA1 1.zkouška 3. místo  
Karbusová Adéla & Brixie - LA1 1.zkouška 1. místo  
Koutná Monika & Keysi - LA1 2.zkouška 2. místo  
Pospíšilová Hana & Trixi - MA2 2.zkouška 2. místo  
    3.zkouška 2. místo  
Ultimate Friday, Rosice (8.5.2015)
Homolková Eva & Roxi - LA2 zkouška 2. místo  
Lázeňský fešák, Luhačovice (3.5.2015)
Suchovská Katka & Crash - LA2 zkouška 3. místo  
Jarní hodonínská tlapka, Hodonín (2.5.2015)
Fialíková Dana & Megg - SA3 zkouška 2. místo  
Homolková Eva & Roxi - LA agility 1. místo  
    součet 1. místo  
    MR ČSP 1. místo  
Janoušková Petra & Bery - LA1 zkouška 3. místo  
Koutná Monika & Keysi - LA1 zkouška 2. místo  
Křížová Jana & Mary - LA agility 2. místo  
    součet 2. místo  
Pospíšilová Hana & Trixi - MA1 zkouška 3. místo  
Suchovská Katka & Charlie - SA agility 3. místo  
    součet 2. místo  
  - SA3 zkouška 3. místo  
Tomanová Pavla & Besi - veterán SA agility 3. místo  
Tomanová Pavla & Gufy - LA jumping 3. místo  
  - LA2 zkouška 1. místo  
Trojzkoušky, Zlín (1.5.2015)
Suchovská Katka & Crash - LA2 1.zkouška 2. místo  
Dvojzkoušky, Přerov (26.4.2015)
Homolková Eva & Roxi - LA2 1.zkouška 1. místo  
Jarní tlapkování, Sedlec (25.4.2015)
Konečná Radka & Foxa - SA tuneliáda 1. místo  
    jumping 1 3. místo  
    jumping 2 1. místo  
    součet 2. místo  
Křížová Jana & Mary - LA tuneliáda 3. místo  
Suchovská Katka & Charlie - SA jumping 2 3. místo  
Suchovská Katka & Crash - LA jumping 1 1. místo  
Kvalifikační závody juniorů, Praha Kyje (18.-19.4.2015)
Pospíšilová Hana & Trixi - MA agility III 3. místo  
Dvojzkoušky, Brno (12.4.2015)
Křížová Jana & Mary - LA1 1.zkouška 3. místo  
Dvojzkoušky, Zlechov (11.4.2015)
Koutná Monika & Keysi - LA1 součet 3. místo  
Pospíšilová Hana & Trixi - MA1 1.zkouška 2. místo  
Suchovská Katka & Crash - LA2 1.zkouška 1. místo  
Tomanová Pavla & Kim - SA3 1.zkouška 1. místo  
Trojzkoušky, Kozlovice (23.3.2015)
Pospíšilová Hana & Trixi - MA1 2.zkouška 1. místo  
    3.zkouška 1. místo  
Březnové dvojzkoušky, Těšánky (15.3.2015)
Homolková Eva & Roxi - LA2 2.zkouška 3. místo  
Pospíšilová Hana & Trixi - MA1 1.zkouška 1. místo  
    2.zkouška 3. místo  
    součet 2. místo  
Podpálavská drkotačka IV., Mikulov (7.3.2015)
Křížová Jana & Mary - LA1 zkouška 2. místo