Agility team Hodonín

Zpravodaj 2008

Intenzivní výcvik "Podzimní skotačení" 17.-19.10.2008
Ve dnech 17.-19.10.2008 se na cvičáku KK Hodonín konal intenzivní výcvik agility pod vedením výcvikářek, se kterýma jsme se již střetli na táboře v Hodoníně – Marťa Konečná a opět nás navštívila Marťa Vaškebová.
Sešlo se nás 20 lidiček s různými pejsky ze všech možných míst jižní Moravy. Agiliťáci zkušení, méně zkušení - každému z nás se opět hodila nějaká ta rada odborného očka obou trenérek!
V pátek začínali SA a MA s Marťou K. na agility parkuru a LA1 a LA2 s Marťou V. na jumpingovém parkuru. Obě trenérky pro nás měli zapeklité sekvence, se kterýma jsme se rvali hlava-nehlava. Spíš bych možná řekla nohy-nenohy, bláto-nebláto. :o) Končili jsme za tmy, kdy dobíhaly poslední týmy. Večer jsme se každý odebrali do svých postýlek, někteří však zůstávali ubytováni ve vodácké ubytovně poblíž cvičáku. Sobotní ráno bylo studené a tak jsme měli někteří problém s rozhýbáním svalstva. :o) Podařilo se po prvních běhavých sekvencích. Běhali jsme každé dvě hodinky až do večera. Večer se s náma rozloučila Marťa Vaškebová a nedělní trénink už zůstal na Marťu Konečnou. Ta si skvěle poradila, postavila vždy tři sekvence, na kterých jsme se všichni prostřídali. Do 14h jsme stihli zaběhnout 8 sekvencí.
Počasí nám přálo celý víkend, svítilo sluníčko akorát byla zima, na co se ovšem při běhání úplně zapomnělo. Oběma Martinám patří velký dík, pod jejich vedením jsme každý udělali opět spoustu práce. Určitě se budeme těšit na další trénink pořádaný těmito trenérkami!
Katka
Odkazy na fotky: od Dominiky, od Báry