Agility team Hodonín

Zpravodaj 2008

O pohár Zvěrokruhu + Mistrovství ČR IX.sk. FCI, 27.12.2008
Každoročně pořádá náš klub zimní halové závody O pohár Zvěrokruhu. Po dvou ročnících, kdy se závody konaly v jízdárně s pískovým povrchem, bylo premiérou pro náš klub pořádat závody letos na koberci. Sportovní halu Želva nám pronajalo město Dubňany. Hala byla moc krásná, vyhřívaná a opravdu bylo tohle prostředí pro závody velice povedené. Závodníci přijeli z různých koutů České republiky, ze Slovenska a dokonce startoval i jeden tým z Rakouska.
Pískání těchto závodů se ujal pan rozhodčí Antonín Grygar. Parkury byli lehčí a běhavé, ale vyskytovaly se zde i náročnější technické pasáže. Na závěr závodů postavil pan Grygar mistrovský jumping pro pejsky z IX.skupiny FCI, který rozhodoval o všem. Myslím, že se závody všem líbili, určitě každý ocenil teplo v hale, jelikož venku bylo blízko k nule.
Děkujeme Jarce Hřebačkové za skvělé závody, které zorganizovala, pomocníkům na parkurech, Peťovi Bartalovi za rychlé zpracování výsledků a všem ostatním, kteří se podíleli na pomoci při organizování. Zvlášť děkujeme všem sponzorům těchto závodů, především firmě Zvěrokruh a Mevet.
Katka
Odkazy na fotky: od Hany Petrlové