Agility team Hodonín

Zpravodaj 2009

Letní hodonínská tlapka II. a minitábor, 1.-5.8.2009
Den před závodama začali hromadné přípravy, kosení a hrabání trávy, vytyčení parkuru, přichystání cen a tašek k prezenci a taky další potřebné věci na druhý minitábor, který probíhal tentokrát pod vedením Marti Konečné a Radky Mokrišové. Všem, kdo přiložil ruku k dílu patří velký dík!
A opět to vše začínalo závodama - Letní hodonínská tlapka II. Tentokrát nám je přijel odpískat slovenský rozhodčí Pavol
Vakonič. Běhal se dvakrát jumping a jednou agility, parkury byly sice těžší, ale moc hezké a zaběhnutelné. Opět děkujeme hlavnímu sponzorovi závodů EUKANUBĚ, která nám poskytla krásné ceny.
Po skončení závodů se účastníci tábora začali ubytovávat, taky se řešilo rozdělení tréninkových skupin a čas, kdy se bude trénovat. Jelikož nám hlásili vedra, tak jsme dva dny začínali už v 6h ráno a večer končili v 21h. Musím říct, běhalo se líp v ranní rose, než v těch horkách, které byly dopoledne a odpoledne!! :o) Trenérky se střídaly na dvou parkurech, každý den měly obě s každou skupinou jumping i agility. Sekvence moc pěkné, krátké i delší, běhavé, technické... S čím jsme si nemohli poradit, tak nám pomohly ony. Přiučili jsme se novým věcem a po táboře odjížděli všichni unavení.
Oběma trenérkám patří velký dík za výdrž po celý minitábor a Marti K. a Jarce H. taky za jeho zorganizování!
Katka