Agility team Hodonín

Zpravodaj 2009

Vzhůru na Olymp aneb na křídlech Pegasů, 3.10.2009
(nebo spíše Bohové se asi zbláznili?)
Uspořádat další závody na našem cvičáku, byl nápad, který vyplynul z dotazů, zda budou v Hodoníně opět závody. Když jsme náhodně v jednom z časpisů našli nabídku na sponzorství firmy Dibaq, která je distributorem krmiv značky Fitmin, nemeškala jsem a napsala mail paní (nebo slečně - omlouvám se, přes mail ani telefon to poznat nejde) Frűhaufové, která ochotně odpovídala na mé dotazy a byla našim prostředníkem, mezi její vedoucí a námi. Když mi přišel mail, že Dibaq nás bude opravdu sponzorovat a přišel nám rozpis jejich návrhu na ceny, připadala jsem si jako Alenka v Říši Divů.
Po mém nevěřícném telefonátu jsem byla ujištěna, že vše co je psáno je prostě dáno. Abych neskákala metr vysoko mě brzdilo jen to, že jsem stála na rušné ulici v Hodoníně a už můj stupidní úsměv musel připadat všem kolemjdoucím, že jsem nedávno opustila nějaký ústav.
Onen tolik očekávaný den nastal. Budík poskakoval a "hulákal", že je 5 hodin a tudíž čas vstávat, připravit se a vyrazit. Ráno ještě za mlhy jsme nastoupili v plné polní na cvičák. Vše připravili a při tom si povídali o tom, že sny z dnešní noci byly hodně divoké a ceny do kategorií jsme v nich rozdělovali celou noc.
Vše vypuklo z nástupem našeho Árese na plac. Ve stylovém obleku působil mezi námi trochu zvláštně a tak byli povolání pejskové, aby se seznámili s Bohem a nebáli se ho na parkuru. Nymfičky si své odběhali vcelku lehce a následovalo jejich vyhlášení. Sice nás trochu zaskočila technika a došlo k menšímu nedorozumění při vyhlašování této kategorie, ale vše nakonec bylo napraveno a pokračovalo se dál, vždyť přece nikdo není dokonalý…
Teď to ale začalo: průpovídky typu "Bohové se asi zbláznili", nebo "Bohové musejí být asi šílení" byly vcelku časté. Nastupovali jsme jako na popravu. Parkury byly sice složité, ale zase jsme se naučili i trošku víc, šli jsme dál...výš a výš k Olympu. Den se chýlil ke konci a bylo tu vyhlašování, ceny byly opravdu hezké a lákavé.
Chtěla bych poděkovat za všechny hodoňáky našemu sponzorovi firmě Dibaq za opravdu krásné ceny. Frűhaufová Soňa si zaslouží také náš velký dík. Opravdu moc děkujeme.
Za sebe děkuji všem, co se podíleli na našich závodech: rozhodčímu, který neměl lehký úkol, ale napoprvé se ho chopil opravdu dobře, mamce kantýnské, která se o nás všechny stará jako o vlastní, dvěma výsledkářům, kteří zápasili a nakonec vyhráli, pomocníkům za pomoc při zapisování, hlášení, stavění a upravování parkurů,… Určitě víme všichni, že bez všech těchto člobrdíčků by to nešlo.
Omlouvám se, jestli jsem na někoho zapomněla, jsem unavená a má mysl je také unavena. Ale krásně…vždyť jsme přece agilitili!
Lidka
Odkazy na fotky: od Radky - 1.album a 2.album, od agiliťáků z Kroměříže