Agility team Hodonín

Zpravodaj 2009

Lážo Plážo na Ostrově 12.7.2009
Dnešní den byl výjimečný tím, že jsme jeli opět na závody a to ne ledajaké. Po přečtení startovky to bylo jako nevyřčený souboj mezi Ostrovem a Hodonínem. Na startovce se střídaly týmy Hodoňáků a Ostrovanů.
Po příjezdu na místo se rozdrnčel telefon, ve kterém oznamovala Crashová, že opět přijedou později, že zabloudili…stále stejný scénář. Dorazili včas, takže žádné zdržování
neproběhlo.
Potěšilo mě, že Crashová po tom, co se dozvěděla že v začátečnících není slalom, dobrovolně přestoupila do třídy závodníků, neboli "Zbytku světa", jak to vtipně Marťa Vaškebová pojmenovala.
Parkury byly zajímavé a běhavé, organizace výborná a nálada u nás pod stanem hodně veselá.Ostaně jako vždy, když jedeme celá parta. Crash překvapil nás všechny, když zaběhl hezky parkury a dokonce shodil jen minimální počet tyček. Ben překvapil, ale jen mě...vběhl do látkového tunelu a když zjistil, že není látkový ale gumový, odmítl do něj vlézt. Když nás po závodu Marťa zavolala, abychom si ho zkusili znovu, aby neměl blok, tak ho proběhl, jako by ho běhal odjakživa. Myslela jsem, že ho do toho tunelu zavážu a hodím do nedaleké řeky.
Z našich začátečníků překvapila nejvíce Kony. Její běhy se mohly rovnat závodním týmům a když si odnášela nejvíce cen a 1. místo za součet, nebyla hrdá jen panička, ale celý tým Hodoňáků. Pokřik "Kdo je první?" a následně "Hodonín!" přehlušil volání "Ostrov"
Na stupíncích jsme se postupně vystřídali všichni - Lucky, Meginka, Dasty, Ben, Crash, Kony... Hodonín nezklamal a ukázal, že jsme dobrá konkurence pro všechny, takže klidně můžeme prohlásit: třeste se všichni, kdož nás potkáte na závodech!
Takže celkové shrnutí proběhlých závodů: myslím, že nás už Marťa na startovku nedá a zanevře na nás...
A co my na to? My se nedáme a zase se jí tam vetřeme!
Děkujeme za závody a za hezky prožitý den v Brně.
Za všechny ... Lidka