Agility team Hodonín

Zpravodaj 2009

Neoficiální závody „Předvelikonoční výprask“, 4.4.2009
Na tyto závody probíhala usilovná čtyřtýdenní příprava. Vše docela klapalo, jen týden před akcí nás zradilo počasí a intenzivní déšť nám na cvičáku vyrobil několik „roztomilých“ rybníčků. Naštěstí poslední dva dny byly super slunečné, takže už bylo možné najít vhodné místečko na rozložení parkurů.
Pak nastal den D. Ráno se členové KK Hodonín KK Hodonín sešli na cvičáku v hojném počtu už v brzkých ranních hodinách,
abychom ještě dodělali přípravy, nachystali ceny a jiné potřebné věci. Už před 8 se začali scházet první závodníci. A že jich nebylo málo! Přihlášených bylo téměř 90 týmů a běhalo se ve 4 kategoriích: začátečníci, pokročilí, závodníci a veteráni. Celé závody nám pískala Marťa Konečná, které patří velký dík za celodenní výdrž na placu. Parkury nachystala hezky odstupňované, od těch nejlehčích až po hezké běhavé pro závodníky.
Po vyhlášení všech výsledků následovala hra, která ovšem měla jeden háček: psovod musí mít ruce za zády a držet předepsanou věc po celou cestu běhu. Při bězích některých týmů jsme se opravdu nasmáli. Celé závody byly moc hezké a myslím, že se opravdu vydařily. Navíc na nás od rána svítilo sluníčko a bylo krásné počasí.
Tímto chci poděkovat všem sponzorům, kteří jsou uvedeni v rubrice Sponzoři, za hezké dárečky, které nám poskytli, Martině Konečné za hezké parkury a posuzování, celému organizačnímu týmu počínaje Lidkou Bučkovou, která to všechno vzala na sebe a vydržela až do konce, Peťovi Bartalovi za rychlé zpracování výsledků a dále všem pomocníkům na parkurech, kteří byli vždycky k dispozici, když bylo potřeba.
Katka
Odkazy na fotky: od Michala, od Nikol