Zpravodaj 2009

„Předvelikonoční výprask“ očima hlavního pachatele
Začalo to docela nevinně: jeden nápad, jak zjistit, jak na tom po zimním flákání jsme. Návrh tu byl, pak název….vložilo se do toho pár lidiček a závody se začaly stávat realitou. Sice bylo pár námitek a pochybností, jak v pouhých 4 týdnech sehnat závodníky a hlavně to nejdůležitější - sponzory. Po večer se skládala mozaika závodů - propozice byly na světě a po vložení na stránky se začala startovka pomalu plnit. Původně závody otevřené pro 60 týmů se nějak zvrtly a startovka se rozrostla do krásných 90 týmů. Problém "závodníci" byl vyřešen, zbýval ten hlavní - sponzorský. Do závodů zbývalo jen 14 dnů a nám se pomalu začala klepat kolena, zda se někdo ozve. Když poprvé zastavila dodávka s nápisem PPL před domem a mně poprvé do ruky přibyl balík, začala jsem doufat v lepší zítřky. Pak se auta střídala a krabice přibývaly a nám se rozjasňovaly tváře. Přikoupili jsme i plaketky a už se těšili na "naše závody".
V pátek před závody jsme se sešli a předběžně připravili vytyčení parkuru, rozdělení cen a snad všechno, co bylo třeba. Pozdě v noci jsme se vraceli domů s tím, že pár hodin spánku a vše vypukne. Bylo to tu - sobota a s ní závody. Sešli jsme se v hojném počtu a snažili jsme se navzájem optimisticky podporovat, ale při pohledu na parkur a při vzpomínce na to, co nás čeká, nebylo moc veselo žádnému z nás.Shrnu to ...počasí vyšlo a závody snad taky, i přes menší "kopanečky", které nám snad byli prominuty jak naším zapisovačem výsledků, kterého jsem neustále mátla kategoriemi a vyhodnocením, tak i ostatními...
Děkuji všem sponzorům, bez nich by to prostě nešlo. Děkuji rozhodčí, která jen z lásky k nám stála celý den na parkuru a chytala bronz zcela nezištně, za to jí děkujeme a snad jí dort za poděkování moc chutnal. Děkuji všem, kteří se střídali na parkuru a snažili se pomáhat. Další díky patří moderátorce dnešního dne z rádia Agility Hodonín, zapisovatlece na nečisto zapsaných výsledků, počítačovému výsledkovému expertu.
Poděkování také patří naší neodolatelně vlezlé škemračce o sponzorské dary. Omlouvám se, zda jsem na někoho zapomněla, ale bylo toho moc, proto všem jmenovaným i nejmenovaným díky!
Snad se závody všem líbily a i když nevyhráli, tak se bavili. O to hlavně šlo - o setkání s přáteli, o pokecání, porovnání sil a krásně prožitém dnu ze svými pesany.
Lidka
Odkazy na fotky: Od Michala, Od Nikol