Agility team Hodonín

Zpravodaj 2009

Prázdninový VIP zásah 24.7.2009
Co tak si změřit síly mezi sebou? – byla úplně první myšlenka těchto klubovek. A pak už to šlo hopem. Zajistili jsme si volný plácek, pozvali Marťu Konečnou jako rozhodčí, Makča sestavila propozice s vtipnými kategoriemi a spustila přihlašování lidí a já vybírala penízky na občerstvení k večernímu táboráku. Lidi se hlásili (poprvé jsem viděla tolik našich agiliťáků pohromadě), penízky se mi nosily dohadovalo se co se koupí a přípravy se
pomalu chýlily ke konci. Nastal den D. Sešli jsme se a po postavení prvního parkurku se začalo běhat. Marťa pro každou kategorii vymyslela moc krásné věci, začínali vždy úplní začátečníci a končili závodníci. Na závěr jsem se ještě pobavili velice vtipnou hrou, která byla pro všechny kategorie společná. Vyhlášení výsledků a mohlo se jít pařit. Na večerním opekání jsme zapili úspěch naší členky Verči Vargové, která se s Texinkou týden před klubovkama stala MISTREM EVROPY JUNIORŮ 2009.
Síly jsme změřili, úspěchy zapili, u ohně zažertovali… tak doufám, že brzo opět na dalších klubovkách s ještě větším počtem agiliťáků!!!
Katka
Odkazy na fotky: od Evy, od Katky