Agility team Hodonín

Zpravodaj 2010

O Hodonínského Machra aneb v pyžamu je každý král.
Jednoho krásného jarního dne, kdy ještě cvičák byl cvičákem a ne rybníkem pro kačeny, jsme po tréninku seděli a užívali si sluníčka. Přišla řeč i na neoficky a tak Eva jen z legrace plácla..jo..a mohlo by to být něco jiného..co třeba běhat v pyžamu? Nejprve jsme se na ni podívali nevěřícně a pak nás nápad nadchnul. To jsme ještě nezkoušeli, tak proč do toho nejít?
Přijela jsem domů a ihned jsem psala mail manažerce společnosti Dibaq a prosila je o sponzoring na naše netradiční závody. Sice jsem měla pochybnosti o tom, že lidi budou chtít ze sebe dělat blázny a běhat v pyžamu, přesto jsem se obrátila na společnost s žádostí o sponzoring. Když mně přišla kladná odpověď od manžerky společnosti Dibaq, věděla jsem, že závody se určitě vydaří.. Startovka se začala plnit a většina se nehlásila na „Machra“, ale na „Pyžamovou párty“. Z toho nám bylo jasné, že za pyžama na parkuru se určitě stydět nikdo nebude. Vše klapalo, poháry objednané, sponzoring nám měl být doručen skoro až pod nos smile . Byla jsem v klidu...
Až do doby, kdy mi zazvonil mobil, ve kterém mi mamka sdělila, že poháry sice dorazily, ale na lístku je napsáno, že zboží je poškozené. Bylo  4 dny před závodama. Nemeškala jsem, sedla do auta a jela do vedlejší vesnice pro poháry, které se možná válely někde poškozené na poště. Cestou jsem přemýšlela, co budu dělat, zda je budu vítězům rozesílat poštou po novém doručení, anebo budou dostávat poháry papírové. Na poště se na mě dívala paní za přepážkou nějak divně, ale myslím že šílený výraz v mých očích toho nebyl příčinou. Když jsem obsah krabice zkontrolovala, tak jsem zjistila, že poháry jsou dobře zabaleny a tudíž nepoškozeny! Spadl mi kámen ze srdce a já začala opět věřit, že nad námi stojí všichni svatí a že nás má asi někdo hodně rád. Poháry byly nádherné a speciální poháry pro Machra byli fakt lákavé. Dokonce mně manžel řekl, proč jsem neobjednala o jeden víc pro nás smile. Sponzora jsem vyzvedla ve čtvrtek a i přesto, že naše autí se mi zdálo dost velké, nad tou spoustou cen, které nám byly doručeny od společnosti Dibaq jsem musela mít přiotevřený kufr, aby se mi to tam všechno vlezlo.
A bylo to tu: sobota a s ní naše pyžamová párty. Všichni se pustili do příprav a než se začali sjíždět závodníci, bylo vše nachystáno. Nikdo nemusel platit pokutu za nedodržení povinného nočního úboru a bez řečí se závodníci navlekli do svých oblečků. A i když někteří měli problém v tom běhat, nevzdali to. Prohlídka parkurů se tak spíše podobala přehlídce různých nočních úborů. Závody zdárně spěly ke konci a bylo tu vyhlašování, které  bylo fakt štědré. Mnoho cen, krásné poháry a šťastné tváře závodníků, kteří si odnášeli granulky Fitmin, konzervy, vitamínky… Blahopřejeme všem, kteří stáli na stupínkách nejvyšších, blahopřejeme novopečeným Machrům. A těm, kteří nevyhráli vzkazujeme: příště jim to nandátesmile.
Chtěla bych poděkovat společnosti Dibaq, která našeho Machra podpořila výrobky z výživového programu Fitmin. Jmenovitě pak paní Soni - moc děkuju za přímluvu ke sponzoringu našich závodů. Děkuji všem, kteří se podíleli na tom, aby naše závody zdárně dospěly do cíle: ať už pomocníkům, našemu výpočetnímu středisku, kantýně, nebo našemu rozhodčímu, který stál na tom sluníčku celý den a posuzoval naši snahu být nejlepší…být HODONÍNSKÝ MACHR V PYŽAMU smile.
Lidka
Odkazy na fotky: od Evy Homolkové, Lidky Bučkové, Pavlíny Tatarkové a Heleny Škňouřilové
Historicky prvními držiteli titulu MACHR jsou: machři
  - Veronika Daďová s Amy v SA
  - Terezka Snášilová s Denny v MA
  - Verča Vargová s Texi v LA