Agility team Hodonín

Zpravodaj 2010

Halloweenský sranda závod , 30.10.2010
Už loni jsme s Ráďou Konečnou pořádaly první ročník „Halloweenu“. Aby tradice zůstala tradicí, pustily jsme se i letos do organizování sranda závodu. Na výbor jsme podaly žádost, kterou nám schválili a mohly jsme začít s plánovaním.
Letos jsme se snažily vyřádit co to šlo, aby jsme závod měli ještě lepší než loni. Přihlásilo se celkem 17 lidí, což bylo zhruba 24
týmů i s pejskama. Zrušily jsme družstva a letos jsme hodnotily jenom jednotlivce, dvojice, nejmladšího účastníka, nejmladší štěňátko, nejlepší masku, no a dodatečně jsme ještě ohodnotili nejlepší vyřešení daného úkolu.
Na programu letos bylo 9 různých úkolů - Pantomima, Hnátu na to!, Běh s pokladem, Utíkej Káčo, Kačenka a strašidla, Zásah – celá potopená, Hod se psem, Pohyblivá střelnice a Oběšenec. Nakonec jsme vymyslely ještě i bonusový úkol, který měl přilepšit účastníkům na bodech – Slovní zásoba. Z pohledu organizátora se mně asi nejvíc líbila pantomima. Lidi opravdu napadaly různé věci, když se bez slov jen pomocí gest snažili předvádět různá slůvka. A že ty slůvka byly opravdu od výmyslu světa – popcorn, Woodoo panenka, Kniha, Stůl, Myš, Kolík (prádelní samozřejmě), Spodní prádlo a plno dalších!
Každý úkol měl své kouzlo, hlavu a patu a hlavně nám to letos suprově odsýpalo. Všichni jsme se sešli už v 11h, účastníci došli poctivě v maskách, které byly letos krásné a proto jsme se nemohly rozhodnout, komu udělíme titul Nejlepší maska. Nakonec to za nás rozhodla nestranná osůbka – Kačka Konečná, která se došla jen podívat, jak nám to jde. Masek bylo opravdu požehnaně – Červená Karkulka, Chytrý Karel, Pája a Jája, Bílá Paní, Liška, Avatar, Králíček, Čarodejnice a Zelený mužík, Egypťan, Pirát, Miminko, Spiderwomen, ale letos především vládly světu Pipi Dlouhé Punčochy. Sešly jsme se na place hned tři. Snad jsem na nikoho nezapoměla smile.
Věřím, že se všichni zasmáli, zabavili a vyřádili. No nikomu rozhodně nechyběla fantazie.
Dvojice:
1.místo:
Pája „Červená Karkulka“ Tomanová a Guffy &
Denča „Pirát“ Sochnová a Betty
 
2.místo:
Vilda „Egypťan“ Richter a Pejty &
Dušan „Pája“ Buček a Dasty
 
3.místo:
Pája „Červená Karkulka“ Tomanová a Besi &
Makča „Lištička“ Míčová a FB
 
Jednotlivci:
1.místo: Verča „Spiderwomen“ Vargová & Infi
 
2.místo: Dušan „Pája“ Buček & Lucky
 
3.místo: Dušan „Pája“ Buček & Dasty
 
Speciální ceny:
Nejmladší účastník: Adélka „Avatar“ Karbusová & Angel
 
 
Nikdy nevzdávající: Krístýna „Jája“ Veislíková & Argo
(4-měsiční štěndo)
Nejlepší maska: Dušan „Pája“ Buček
Tímto chceme nejdřív pogratulovat všem výhercům a taky poděkovat všem zúčastněným, že se do toho s náma pustili a vyřádili se na úkolech stejně tak, jak my při jejich vymýšlení. Taky všem děkujeme za opravdu nádherné množství různých masek, které jsou rok od roku hezčí a originálnější. Tak když už teda tradice, tak příští rok na Halloween naviděnou!! smile
Dvojčata „Pipi Dlouhé Punčochy“: Katka a Radka
Odkazy na fotky: od Katky, od Markéty, od Evy