Agility team Hodonín

Zpravodaj 2010

Podzimní víkendovka s Marťou a Luckou - 9.-10.10.2010
Tuhle intenzivku jsme domlouvali již přes léto. Původními trenéry měli být Marťa Konečná a Martin Nehyba. Martin se nakonec z osobních důvodů účastnit nemohl a tak se sehnal náhradní trenér - Lucka Dostálová. Po upřesnění a potvrzení informací od Marti jsem mohla vyhodit propozice a lidi se začali hlásit. Okamžitě bylo plno a ještě víc než plno!smile Konečný počet lidí v sobotu bylo 34 a na neděli to vycházelo 31 lidí.
Počasí nám přálo po celý víkend. Ráno jsme přicházeli navlečení, přes poledne jsme vše shodili do triček a navečer jsme se opět oblíkali.smile
Každý přihlášený tým se za celý den prostřídal u obou trenérek na dvou různých parkurech. Dopoledne u trenérky 1 na jumpu a odpoledne u trenérky 2 na agi. V neděli to bylo obráceně.
V sobotu jsme běhali až do úplné tmy. Je to už dlouho co jsme běhali za umělého osvětlení a pejskové měli co dělat, aby si na umělé světlo zvykli, ale nakonec to všichni zvládli.
radkaV neděli jsme začínali později, ale všechno odsýpalo a stíhali jsme to opravdu hezky. Tenhle den byl spíše zaměřený na techniku a vedení u jedné trenérky a na volné běhání a unavení pejsků a psovodů u druhé trenérky. Plán unavit ať už psovody nebo pejsky opravdu vyšel! Lucka postavila opravdu „free-parkury“smile, kde jsme běhali tam a zpátky - hlavně její pověstné cílové rovinky daly všem zabrat.
A jak bych shrnula celý víkend? - obě trenérky nám daly mnoho nových a cenných informací, které jsme náležitě využili a vyzkoušeli v parkurech, které pro nás připravily. - bylo unaveno 33 lidí, 66 nožiček, 36 pejsků, 144 paciček - závěr nám trochu pokazil jeden pád, který skončil zlomeným loktem – tímto přejeme Hance Petrlové ať ruka moc nebolí a vše ať se hojí tak jak má!!!
Poděkování za všechny zúčastněné patří oběma trenérkám za trpělivost, rady a pomoc při sekvencích. A taky moc děkuju hodonínským pomocníkům při závěrečném uklízení klubovny a placu.
Katka
Odkazy na fotky: od Elišky Nekardové