Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat
Agility team Hodonín

Zpravodaj 2012

Halloweenské olympijské hry 2012
I letos jsme se s Radkou K. rozhodly uspořádat další ročník zábavného klubového závodu. Předešlé ročníky se nesly ve znamení Halloweenu, což znamenalo mít kostýmy k tomu příslušné – čarodejnice, kouzelníky, vodníky apod. Letos jsme Halloween inovovaly a aby to již nebylo jen o pohádkových postavičkách, rozhodly jsme se udělat něco velkolepé. A co jiné a velkolepé by to mohlo být, než samotné Olympijské hry!?
Vybraly jsme 20 států, z toho 5 dle vlastní úvahy, přihlášky začaly chodit, nad úkoly jsme začaly přemýšlet a pak už jen všechno dotvořit - nakoupit ceny, potřebné rekvizity k plnění úkolů a další věcičky. Klub se rozhodl zasponzorovat odměny pro účastníky a taktéž děkujeme příteli od Alči Sojákové, který poslal vyrobený krásný polštářek z potiskem - Olympijské hry 2012. Nakonec jen objednat hezké počasí a těšit se na sobotu 3.11.2012!
Před obědem jsem s dobrovolnicemi připravila všechny stanoviště na place – tímto Vám holky děkuji! Když se začali scházet účastníci, vypadalo to vše velice zajímavě již na první pohled podle kostýmů, teda zástupci svých zemí byli opravdu originální a svoji fantazii využili na maximum! Na Olympijských hrách jsme přivítali Anglii, Čínu, Francii a malou Francii, Hawai, Island, Jamajku, Japonsko, Mexico, New York, Rusko, Španělsko, Švédsko, Texas. Velkolepý nástup všech zemí pod olympijskými kruhy a zažehnutí olympijského ohně, nic z toho nemohlo chybět. A pak se jen s chutí pustit do plnění disciplín!
Disciplíny byly podle mně taktéž originální a aby to nebylo jen o obyčejných olympijských hrách, soutěž dvojic se nesla v duchu paraolympijských her. Všichni bojovali do posledních sil, v mezičase jsme se zahřívali svařáčkem, ti mladší čajíčkem a o zábavu bylo postaráno! Po splnění všech úkolů jsme se usadili v klubovně, kde všichni účastníci přispěli na původně prázdný švédský stůl různými mňamkami. Poseděli jsme, pokecali jsme, povykládali si historky spojené s našimi čtyřnohými… Tímto jsme pomyslně ukončili kynologickou sezónu a všichni jsme se spokojení odebrali k domovům.
Dvojice:
 
1.místo:
Pavla Tomanová & Besi
Janča Křížová & Mary
 
2.místo:
Michal, Kačka Pivkovi & Garp, Terry
Danka Fialíková & Megg
 
3.místo:
Evka Homolková & Roxi
Vlaďka Michálková & FB
 
Jednotlivci:
1.místo: Alča Sojáková & Aura
 
2.místo: Michal Pivka & Garp
 
3.místo: Danka Fialíková & Megg
 
Nejmladší účastníci:
1.místo: Kačenka Pivková & Terry
 
2.místo: Klárka Kalkusová & Sony
   
 
3.místo: Barča Michálková & Virgil
Nejlepší reprezentant své země (nejlepší kostým):
ČÍNA – EVKA HOMOLKOVÁ
Předpokládám, že si to všichni náležitě užili a že další ročník bude opět originální!
Katka S.
Odkazy na fotky: od Radany Kalkusové