Agility team Hodonín

Zpravodaj 2014

Jarní Hodonínská Tlapka III. 2014
A je to tady zase .. Hodonínská tlapka. Tlapka má vždy název podle ročního období, ve kterém ji pořádáme. Letos to byl už třetí ročník Jarní hodonínské tlapky. V době kdy jsou v kurzu dojzkoušky, trojzkoušky a seriály závodů, jsme opět vsadili na závody běžné, které se skládají z otevřených běhů agility, jumpingu a zkoušek.
Pro hladký a rychlý průběh závodu jsme jej otevřeli jen pro 80 závodníků. Celkem se jich před startovní skočku postavilo 74 a tři předskokani – naše mládež, která předvedla, že je už připravena vyrazit na závodní dráhu.
Každý rok říkám, že je to poslední tlapka, kterou pořádám, vím, že jsem tím už směšná, ale závodníci ostatních klubů asi ví, jak na mě. Stačí se mě na některých závodech, kde jsem sama jako závodník, zeptat: ,, Tak kdy se máme těšit na Hodonín ? ´´  V tu chvíli začnu pátrat na KAČRu po dobrém termínu, domlouvat termín s výpočetním střediskem Ivanem a Ivou,  hledat rozhodčího, jehož parkury se mi líbí, rozesílat žádosti o sponzoring a plno dalších věcí, které jsou potřeba zařídit pro pořádání závodů. Žádostí o sponzoring jsem rozeslala snad 100, většina oslovených ani neodpověděla, část se omluvila, že sponzoring nedělají, což považuji za slušné chování.
Opět jsem začínala být zoufalá a poohlížet se po cenách v obchodech, když mi přišel mail od paní Závodné – ALAVIS veterinární přípravky, pak od paní Frühaufové – společnost NATIVIA , od pana Sásika – CANDY a nakonec se přihlásilo o hlavního sponzora  APETITO. Všem těmto sponzorům děkujeme za krásné ceny. Závodníci  se snažili zaběhnout co nejlépe, aby si tyto ceny zasloužili. Ikdyž se některým nedařilo, všichni odjížděli spokojeni. Cen bylo nakonec více než dost, počasí se také umoudřilo a my si po odjezdu posledního závodníka mohli oddechnout a říct si : ,, Hurá, akce se opět podařila ´´
Poděkováním nám vždy je, když se závodníci ptají po dalších závodech.
Tímto článkem bych chtěla poděkovat všem, kdo se nějakým způsobem podíleli na hladkém průběhu akce, všem pomocníkům, panu rozhodčímu, výpočetnímu středisku, kantýně a hlavně mé rodině, která to všechno se mnou musí absolvovat.
Dále chci poděkovat všem sponzorům :                                                                          
...bez Vás by nebyli závodníci ohodnoceni tak, jak si zasloužili.
Děkuji všem Eva Homolková