Agility team Hodonín

Zpravodaj 2015

Hmyzí rojení aneb Hodonínský HOP speciál, 13.9.2015
Jako každý rok, nebylo tomu jinak, pořádáme jednou ročně na jaro oficiální závod a na podzim neoficiální soutěž v agility s nějakým nápaditým, hezkým a vždy originálním tématem (archív KK Hodonín: 1.ročník, r.2011 – Vánoční závody s EFFIPRO, 2.ročník, r.2012: Vitaj na Moravě, aneb Víno, ženy, zpěv, 3.ročník, r.2013: Dovolená na Hawaii, 4.ročník, r.2014: 10.let a stále spolu, 5.ročník, r. 2015: Hmyzí rojení, aneb Hodonínský HOP speciál), kdy byli
na naši cvičákovou louku pozváni všichni broučci, pavouci a ostatní hmyzáci ....
Aby to bylo ještě zajímavější, v rámci půlkulatého výročí (5.ročník) pořádání tematických soutěží v agility a nebyla to jen klasická nuda běhů začátečníků a pokročilých v jumpingovém a agility parkuru, letos jsme se s hlavní organizátorkou Ráďou Konečnou shodly, že vyzkoušíme jak se závodníci chytnou, když si složí své vlastní „družstvo“ a musí bojovat za svůj složený tým, nikoliv sám za sebe!

Přihlásilo se celkem 66 závodníků (napůl 33 začátečníků a 33 pokročilých). Ráno se postavil na rozběhanou běh jumping individual  - zvlášť pro začouny, zvlášť pro pokročilé. Poté nasledoval jumping team I. a jumping team II., kde už členi družstva běhali společně jako jedno družstvo, hezky za sebou. Za tu atmosféru, povzbuzování a společnou radost z vítězství, přip. smutek z diskvalifikace,  za to to opravdu stálo . Je hezké pozorovat, jak lidi dokážou víc zabojovat, když nesoutěží jenom sami za sebe. Vzhledem k tomu, že jsme bojovali jak jednotlivě, tak družstevně, výsledky v družstvech se protočily a na konec vyhráli třeba i ti, co to vůbec nečekali
Poshánět letos sponzory bylo dosti náročné, ale nakonec se vše podařilo a úspěšným závodníkům jsme mohli odevzdat tašky s vítěznými cenami, plakety  a krásné poháry! Tímto bych chtěla poděkovat všem sponzorům, kteří přislíbily ceny a tímto odměnily vítězné týmy, a to:


VŠEM TĚMTO SPONZORŮM JEŠTĚ JEDNOU MHOHORÁT DĚKUJEME!!!!

Závěrem by jsem chtěla ještě poděkovat všem členům KK Hodonín, kteří se podílely na spolupráci při organizování této, již tradiční neoficiální soutěže (v čele s nápadem a realizací Radka Konečná, sponzoring Monča Koutná), všem pomocníkům na parkuru, panu Minashekovi za občerstvení, Ivanovi a Ivě za zapůjčení časomíry a rychlé zpracování výsledků.
Již nyní se na Vás těšíme na dalším ročníku zábavné soutěže, tentokrát s tematikou „Rozlučka ze svobodou“…
za organizační tým – Katka S.
Odkazy na fotky: od Petra Homolky