Agility team Hodonín

Zpravodaj 2015

Jarní hodonínská tlapka IV a V. ročník MR českých strakatých psů, 2.5.2015
Rok se s rokem sešel a máme tady další Jarní hodonínskou tlapku. Letos už IV. ročník. K Jarní tlapce jsme tentokrát přidali mistrovství republiky plemene český strakatý pes. Toto mistrovství se konalo již popáté, ale prvně na jižní Moravě. Protože jsem majitelkou českého strakatého psa a mistrovství plemene se účastním, byla jsem loni oslovena, zda bychom nechtěli tento závod uspořádat u nás v Hodoníně.
Kynologický klub Hodonín souhlasil, naši agiliťáci také přislíbili pomoc, takže se vše mohlo rozjet.
Už jsem v tom kolotoči zase … zařadit závod na KAČR, domluvit rozhodčí, tentokrát jsem oslovila paní Slávku Podmolovou, protože strakáče zná a popravdě někdy není jednoduché s nimi závodit. Potom nastalo to nejdůležitější, sehnat sponzory. Žádostí jsem rozeslala už ani nevím kolik, odpovědí jsem dostala jen pár a většinou záporných. Jásat jsem začala, když mi skoro současně přišly emaily od paní Frühaufové společnost NATIVIA, od pana Sásika společnost CANDY a od paní Trněné společnost BIOVETA. Všichni slíbili sponzoring. Ke všemu nás svými výbornými sýry podpořilo i APETITO. Brněnská domácí psí pekárna U DVOU PSŮ darovala balíčky se psími sušenkami. Dalšími sponzory byla ČSOB banka a Kulturní dům Hodonín.
Startovka se pomalu plnila, strakáčů přibývalo. Nahlášeno bylo 16 strakatých, ale nakonec jich přijelo 12. Myslím si, že i tak je to pěkné zastoupení plemene. Celkem odstartovalo 79 psů různých plemen i kříženců, všichni byli moc šikovní a snažili se zaběhnout co nejlépe. Díky sponzorům byli bohatě odměněni.
Na závěr bych chtěla poděkovat všem zúčastněným, všem členům KK Hodonín za pomoc na parkuru, panu Minashekovi a jeho paní za výborné občerstvení, Jolaně a Milanu Novákovým za moderování celých závodů a za ceny, které darovali na MR ČSP, Martinu Jelínkovi za plno dobrot a hrníčky pro všechny strakáče, hlavní výhru domácí telefon darovala paní Jana Marčišovská. Ivanovi a Ivě za zapůjčení časomíry a za rychlé zpracování výsledků a také paní rozhodčí Slávce Podmolové za krásné parkury.
Děkujeme všem sponzorům, bez Vás by závodníci nemohli být dostatečně odměněni.

Sponzoři  Jarní hodonínské tlapky a MR ČSP 2015:
- Brněnská domácí psí pekárna U DVOU PSŮ
- APETITO
- Martin Jelínek
- Jana Marčišovská
- NATIVIA s.r.o.
- CANDY
- BIOVETA
- ČSOB
- Dům kultury Hodonín

Děkuji, Eva Homolková
Odkazy na fotky: od Evy Homolkové